Ana sayfa Genel Mars’ta doğduğunu iddia eden Rus dahi çocuk dünya gündeminde!

Mars’ta doğduğunu iddia eden Rus dahi çocuk dünya gündeminde!

793
0
PAYLAŞ

Bu içerikte sizlere daha önceki yaşamında Mars’ta yaşadığını iddia eden Rusya’nın Volgorad şehrinde yaşayan Boriska Kipriyanovich isimli çocuktan bahsedeceğim. Dünya gündemine oturmayı başaran bu çocuğun asıl önemli olan Marslı olduğu iddiası değil, Mars ve astronomi hakkında çok fazla bilgiye sahip olması.
Peki ya Boriska bu kadar şeyi nasıl bilebilir?

Annesi tıp doktoru olan Boriska’nın zekâsının özel olduğu doğduktan iki hafta sonra belli olmuş. Normal bir doğumla dünyaya gelen çocuk, doğumundan iki hafta sonra destek almadan kafasını kaldırabildiği gözlemlenmiş. Birkaç ay sonraysa konuşmaya, bir buçuk yaşına geldiğinde okumaya başlaması ve resim yapmasıyla Boriska herkesi şaşkınlığa uğratmış.

Anaokuluna başladığında ise öğretmenlerinin de dikkatini çekmiş. Boriska’nın çok iyi yazma ve yabancı dil yeteneği olduğu fark edilmiş.

Boriska’nın Marslı olma ihtimali?

Boriska’yı gündemeye taşıyan olay bir önceki hayatında Mars’ta yaşadığını iddia etmesi. Ailesinin ona uzayla ilgili genel geçer bilgiler verdiğini söylemesine rağmen Boriska’nın Mars ve uzay konularında inanılmaz bir bilgisi var. Boriska bu bilgileri çevresiyle paylaşmayı alışkanlık edindikten sonra “nükleer bir faciadan etkilenen ve savaştan tahrip olmuş Mars’ta doğduğunu iddia etmeye başlamış.

Marslılar yerin altında yaşıyor!

Marslıların karbondioksit soluduğunu ve yerin altında yaşadığını ifade eden Boriska, Marslılar hakkında daha pek çok bilgi veriyor.

Marslılar’ın gezegenlerarası yolculuk yapabildiğini söyleyen çocuk, geçmiş hayatında dünyayı pilot olarak ziyaret ettiğini de söylüyor.
Giza’daki Büyük Sfenks’in sırrı nedir?

Marslılar’ın sık sık dünyayı ziyaret ettiğini söyleyen Boriska piramtilerle ilgili de oldukça dikkat çekici bir bilgiyi paylaşarak şunları söylüyor:

“Giza’daki Büyük Sfenks açıldığı zaman tüm insanlığın yaşamı değişecek. Tam olarak yerini hatırlamıyorum; kulağın arkasında bir yerlerde açma mekanizması var.”
Peki ya tüm bunlar mümkün mü?

Reenkarnasyon tarih boyunca pek çok kültürde yer alan bir kavram. Öyle ki geçmiş hayatında Mısır firavunu Ra olduğunu söyleyen, soyu tükenmiş bir dinazor olduğunu iddia eden pek çok insan var ve bunlar zaman zaman haberlere yansıyor. Marslı olduğunu iddia etmek ise bir ilk olmuş.

Evet, Boriska aramızdaki uzaylı! 🙂

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here